незабаром буде зручнише!

Наші фантастичні кульки морозива в рідкому азоті є революцією морозива - і рецептом успіху!

 

 

Інноваційна форма,  висока якість та яскраві смаки підтримуються більш ніж 20-річним досвідом роботи на ринку в різних країнах, ланцюгом надійних партнерів та розвиненою інфраструктурою.

Перші виробничі заводи Minimelts відкрилися в США

20 років тому

Minimelts є одним з піонерів виробництва

 

 за допомогою криогенного методу і залишається світовим лідером у виробництві морозива. Творці та засновники компанії, Том Мозі та Нік Ангус, які зустрічалися в коледжі, вже в 90-х роках проводили успішні експерименти з морозивом. Незабаром вони запатентували метод, який вони винайшли.

Південна Корея

є глобальною наддержавою у виробництві наших делікатесів морозива.

 

Країна є будинком найбільшого технологічного та дослідницького центру, де перевіряються та удосконалюються нові способи виготовлення морозива в рідкому азоті та сміливі рецепти (лінії продуктів, що подаються при температурі від -20 до -40 градусів Цельсія). Корея також випускає молочні і шамбові кулі Mini Melts Big - єдине місце в світі, щоб зробити цей смачний продукт.

 

За допомогою  праці, розвитку та з міжнародною експансією, зосередженої, зокрема, на Азії (Південна Корея та Сінгапур), торгова марка Minimelts зробила революцію в галузі виробництва морозива та стала успішною у всьому світі.

Латвійська фабрика

Rūjienas Saldējums

 

У Європі морозиво Mini Melts виробляється відомим латвійським заводом Rūjienas Saldējums. Він виробляє традиційне морозиво більше 100 років: натуральне, з свіжого молока та крему від місцевих постачальників та найкращі інгредієнти з органічного сільського господарства. Без пальмового масла або штучних консервантів.

 

одеса

перше українське місто

 

в якому стартує MINIMELTS©Україна. Саме в Одесі ми розпочинаємо знайомити Вас з яскравими смаками

справжнього  так якісного морозива!

 

Шукай нас та наших героїв вже зараз та насолоджуйся

справжнім смаком!

Вакансії. приєднуйся до нашої команди!

дізнайся про партнерство

про нас

наша історія

смаки

нашi контакти

галерея

партнерство

Усі права застережено, зберігаються за MIMIMELTS TM

Використання матеріалів і автоматизоване копіювання інформації сайту без письмового дозволу заборонено