Image oval Image

Mini Melts почав свою історію 20 років тому в США Dash arrow

Image

Засновники

Автори та засновники компанії, Том Мозі та Нік Ангус, які навчалися разом у коледжі, вже в 90-х роках проводили успішні експерименти з морозивом. Вони зрозуміли, що можуть використовувати рідкий азот для кращого заморожування морозива. Незабаром вони запатентували метод, який вони винайшли.
ImageImage oval Image

Рецепт успіху

Фантастичні кульки морозива в рідкому азоті стали революцією і рецептом успіху компанії! Mini Melts - це вершкове морозиво з натуральних інгредієнтів. Бренд використовує концепцію кріогенного заморожування морозива, щоб домогтися чудового смаку і незвичайної форми
Image
Image balls Image balls

Minimelts можна знайти всюди по всьому світу

Map image
Form imageimage image image image image image image image image image image image image

Зацікавились
нашою продукцією?

  Image oval Image
  Image

  Латвія

  У Європі морозиво Mini Melts виробляє відомий латвійський завод Rūjienas Saldējums. Він виробляє традиційне морозиво вже понад 100 років: натуральне, зі свіжого молока і вершків від місцевих постачальників, а також найкращі інгредієнти з органічного сільського господарства. Без пальмової олії або штучних консервантів.
  ImageImage oval Image

  Південна Корея

  Країна є домом для найбільшого технологічного та дослідницького центру, де випробовуються та вдосконалюються нові методи виготовлення морозива в рідкому азоті та сміливі рецепти (лінійки продуктів, які подаються при -20 та -40 градусах за Цельсієм). У Кореї також виробляють кульки з молока та сорбету Mini Melts Big.
  Image
  Image Image
  Map image

  Бізнес на продажу морозива

  Mini Melts – це динамічно зростаюча міжнародна компанія, яка успішно розвивається в Америці, Європі, Азії та на Близькому Сході. Маючи більше двадцяти років досвіду роботи в більш ніж 30 країнах, Mini Melts має найбільші знання про морозиво, створене криіогенним методом. Мільйони задоволених клієнтів є доказом того, що Mini Melts є революційним продуктом на ринку морозива. Ми пишаємося тим, що можемо запропонувати цей незвичайний продукт і на українському ринку.

  Бренд Mini Melts став новим на ринку України. Морозиво стало популярним не тільки серед дітей, а й серед дорослих. Багато точок продажу вже відкрито в Одесі, в Києві та інших містах України. Стати партнером Mini Melts – легко! Бренд Mini Melts тісно співпрацює з партнерами для підвищення ефективності, оптимізації наших операцій і розробки нового продукту. Дізнайтесь більше на сторінці партнерства.

  Більше інформації
  Контакти Зв'яжіться з нами та розпочніть співпрацю!

   адреса м. Київ
   соціальні мережі
   Contact image